SALIDAS Y LLEGADAS
Bus Company Origin Arrivals Time Observation
Torrelavega 16:30
Noja 16:35
San Vicente de la Barquera 16:40
MAD.AV.AME 16:50
Alceda 16:55
Reinosa 17:00
Torrelavega 17:05
Torrelavega 17:30
Oruña 17:30
Santoña 17:35
Bus Company Destination Departure Time Observation
Saron 16:30
Torrelavega 16:45
Potes 17:00
Alceda 17:00
Pejanda 17:15
Torrelavega 17:15 Barreda
Reinosa 17:30
Oruña 17:30
Torrelavega 17:45
San Vicente de la Barquera 18:00 Santillana