SALIDAS Y LLEGADAS
Bus Company Origin Arrivals Time Observation
MAD.AV.AME 06:30
TORRELAVEG 07:00
Reinosa 08:00
BARCE/NORD 08:30
La Manga 09:10
Torrelavega 09:25
Selaya 09:35
BILBAO 09:50 PREMIUM
S.SEBASTIA 09:50
GIJON 10:00
Bus Company Destination Departure Time Observation
IRUN 05:30
Cartagena 06:15 Torrevieja
GIJON 06:30
IRUN 07:00
IRUN 07:00
Reinosa 08:00
MAD.AV.AME 08:00
LOGROÑO 08:15
ZARAGOZA 09:00
Torrelavega 09:30 Barreda