SALIDAS Y LLEGADAS
Bus Company Origin Arrivals Time Observation
BILBAO 17:00
Reinosa 17:15
Torrelavega 17:20
Alceda 17:25
SANTIAGO C 17:45
BILBAO 17:50
Saron 18:00
BILBAO 18:40
GIJON 18:40
Castro Urdiales 18:40
Bus Company Destination Departure Time Observation
Santoña 17:00
Noja 17:00 Bus Santoña
S.SEBASTIA 17:00
Reinosa 17:15 Semidirecto
Alceda 17:30
MAD.AV.AME 17:30
Torrelavega 17:35 Barreda
BILBAO 17:45
GIJON 17:50
Saron 18:00